KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385213
nr 1338 5213
Oidentifierad konstnär. Flicka med katt. Ej signerad. Olja på duk, 71x54 cm
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:07:30
19/7 14:47:49